Hvězdárna Boleslava Tecla při DDM Moravská Třebová
Fórum - pravidla PDF Tisk Email

Obecná pravidla pro fóra

 1. - Respektujte adminy a moderátory!
 2. - Zákaz spamování a psaní extrémně krátkých příspěvků. Příspěvky typu "jj", smajlík či jiné citoslovce a přitakávání budou smazány.
 3. -Uživatel by se měl zdržet jakýchkoliv OFF TOPIC příspěvků, které pouze znesnadní a znepřehlední diskutované téma. Moderátoři budou takové příspěvky mazat. Prosím važte každý příspěvek, který odesíláte.
 4. - Příspěvky typu "off- topic, vícenásobné příspěvky se stejným obsahem nebo příspěvky bez informační hodnoty" mohou být moderátory/administrátory bez upozornění smazány. Proti zmíněnému není odvolání.
 5. - Flamewary jsou zakázány.
 6. - Uživatel by měl před tázáním se na řešení svého problému použít funkci a zkusit prohledat fórum, zda se podobný problém už neřešil. Příspěvky, které jsou již vyřešeny a uživatel je přesto ignoruje a zakládá podobné téma znovu, budou smazány.
 7. - Zákaz publikování názorů a informací porušujících zákony České Republiky.
 8. - Psaní/zobrazování pornografických materiálů, informací porušující autorská práva, názory vedoucí k hanobení rasy, národa nebo přesvědčení je přísně zakázáno!
 9. - Uživatel musí respektovat rozdělení fóra.
 10. - Dodržujte zásady slušného chování. Používání sprostých slov je zakázáno (včetně jejich překladu).
 11. - Spisovný jazyk není vyžadován, ale snažte se co nejvíce používat "srozumitelnou mluvu".
  - Slovní napadání nebo uvádění nepravdivých informaci o ostatních uživatelích bude bráno jako porušení pravidel.
 12. - Zákaz psaní IP adres či odkazů na jiné servery.
 13. - Pokud citujete příspěvek někoho jiného ponechte napsán čas příspěvku a kdo ho napsal. Pokud citujete příspěvek delší jak 1000 znaků, můžete postupovat stejným způsobem nebo jej zkrátit na oněch 1000 znaků a méně.

Za porušování pravidel a etiky na tomto fóru bude uživateli zvednut “level varování“. Level varování má deset stupňů a po dosažení čísla 10 je uživatel automaticky suspendován a jeho nick se stává nepoužitelným. Pokud uživatel i poté bude porušovat pravidla, dostane ban.

==> VSTUP DO FÓRA <==

Aktualizováno Neděle, 12 Prosinec 2010 23:54
 

Vytvořil Tomáš Alexandr - AZ-line s.r.o.